Главная » 2021 » Січень » 21 » «Ланцюг єдності»
«Ланцюг єдності»

У всіх людей одна святиня,

Куди не глянь, де не спитай,

Рідніша їм своя пустиня.

Аніж земний в чужині рай.

Їм красить все їх рідний край

Нема без кореня рослини.

А нас, людей, без Батьківщини.

22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані сталася визначна подія в історії нашого народу - урочисте проголошення Акту Злуки: в єдину українську соборну державу об'єдналися Українська Народна Республіка і Західно-Українська Народна Республіка. В часи розрухи після Першої світової війни, в часи війни громадянської, кривавої і жорстокої, в часи злиднів і голоду судилося спалахнути зірці колективної думки, загальної доброї волі, коли здійснилася мрія багатьох поколінь та однодумців того часу: «Од нині воєдино!». Ідея української соборності є однією з основоположних складових національної ідеї.

Таким чином з метою поглиблення знань вихованців про історію виникнення свята Соборності України, виховування патріотичного почуття та повагу до державної атрибутики;   пригадати ст. 20 Конституції України; ознайомити з цікавими фактами про Україну, у Костянтинівському загальноосвітньому закладі середньої освіти І-ІІІ ступенів №16 Костянтинівської міської ради Донецької області серед учнів 1-11 класів пройшов дистанційно виховний захід у формі Сhallege «Ланцюг єдності». Так у 7-Б класі вихованці зробили підбірку цікавої інформації, розповідаючи своїм однокласникам про історію виникнення свята та причини поступових кроків, які наближали нас до єдності, передаючи слово своїм однокласникам за допомогою сердечок, виготовлених власноруч.

Класний керівник 7-Б класу Курочка Світлана Олександрівна

Категория: Новини школи | Просмотров: 157 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0