Главная » 2020 » Грудень » 8 » «Лицарі Зимового походу»
«Лицарі Зимового походу»

04.12.2020  року в Костянтинівській ЗЗСО №16 пройшов тематичний захід для здобувачів освіти 9 –А класу  про відзначення  річниці Першого зимового походу Армії УНР.

Мета: розширити знання учнів про трагічні події Української революції 1917- 1921 рр.,  виховувати в учнях почуття патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу, до борців за національну незалежність нашої Батьківщини.

Вчителем історії Стародубцевою Іриною Володимирівною та учнями 9 -го класу Поповим  Ігорем, Нетіменко Юлією та  Дев*яткіною Аліною  було донесено до учнів про причини Першого зимового походу, про історичну постать Михайла Омельяновича – Павленко. Подивились інсталяцію з Інтернет ресурсу « Деліріум».

Відголос з минулого за непоправною втратою борців за свободу та незалежність України.

Сучасна Україна успадкувала тодішні державницькі традиції де і до нині йдуть цими шляхами.

Вчитель історії  Стародубцева І.В.

Категория: Новини школи | Просмотров: 153 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0