Главная » 2021 » Грудень » 19 » Лист Святому Миколаю
Лист Святому Миколаю

13.12.2021 року  учні 5 -го класу Костянтинівського ЗЗСО№16 провели  класну годину  кейс-урок « Ходить по землі Святий Миколай»

Мета : Дізнатися хто такий Святий Миколай,  про його дитинство, ким став, познайомитися з традиціями українського народу святкування Миколая; виховати в учнів любов до ближнього, почуття доброти й милосердя; сприяти розвитку естетичних почуттів, творчих здібностей дітей, викликати бажання берегти свою національну культуру, здобувати знання із цілющого джерела народної мудрості пращурів;

Протягом уроку здобувачі освіти ознайомились з традиціями, історією свята, прикметами. Прочитали притчу про свято. Ознайомились з алгоритмом написання листа Святому Миколаю. У Миколая були помічники – янголятка. Щоб швидше дійшли наші листи  янголятка допомагають усім хто цього просе.

Наприкінці уроку діти із задоволенням написали листа Святому Миколаю і  відправили  до резиденції Святого Миколая. Сьогодні українська резиденція Святого Миколая знаходиться у Карпатах. У Національному природному парку “Гуцульщина”, навіть є садиба святого Миколая, куди кожен може приїхати на екскурсію.

Класна керівниця   Ірина Стародубцева

Категория: Новини школи | Просмотров: 99 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0