Главная » 2019 » Березень » 13 » Літературна година « Шевченко - голос душі українського народу»
Літературна година « Шевченко - голос душі українського народу»

11березня 2019року у шкільний бібліотеці з учнями 4А классу відбулась літературна година.

« Шевченко - голос душі українського народу» присвячена 205 річчю з дня народження відомого українського поета.

Мета заходу: розширити знання учнів про Т.Г.Шевченка, формувати уміння виразно читати вірші поета; розвивати пізнавальні, мовленнєві, соціальні, особистісні компетентності; виховувати інтерес до творчості Т.Г.Шевченка; виховувати шану і повагу до Шевченка, гордість і патріотизм, відчуття причетності до української нації.

Зав.бібліотекою школи Гецман Г.І. звернула увагу на те, що Тарас Григорович Шевченко – геніальний український поет, художник, прозаїк. Тарас Шевченко - сам з народу, писав про народ і для народу. Його книга віршів « Кобзар» - святиня нашого народу. З інтересом учні дивились на ілюстровану виставку «Т.Г.Шевченко – художник», яка розгорнута у шкільний бібліотеці. З задоволенням читали вірші поета. Ознайомилися з творами поета, які представлені на виставці в бібліотеці. Але найбільше учнів вразила книга з рукописними віршами автора.

Підсумком зустрічі стала гра « Микрофон», під час якої діти ділились знаннями про Т.Г.Шевченка.

Твори Т.Г.Шевченка актуальні і в наш час. Боротьба за свободу та незалежність України, любов до своєї землі – найголовніша потреба сьогодення.

Зав. шк.бібліотекою школи Гецман Г.І.

Просмотров: 234 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0