Главная » 2021 » Березень » 3 » Мандрівка у світ дикої природи
15:29
Мандрівка у світ дикої природи

 

3 березня – Всесвітній день дикої природи.

У рамках міської природоохоронної акції «Екскурсії до природоохоронних дат» 03.02.2021 року у 1-А класі Костянтинівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 16 було проведено урок «Мандрівка у світ дикої природи».

Класний керівник Жирнова Н.А. розповіла малюкам про важливість цього свята, метою якого є регулярно нагадувати людству яким є незахищений наш світ і його мешканці, як люди можуть допомогти природі.

Учнями було переглянуто фільм «Людина на захисті дикої природи». З нього діти дізналися, що існує багато екологічних свят, найважливішим щорічним глобальним заходом став – день присвячений дикій природі, який відзначається з 2013 року. Темою цьогорічного Всесвітнього дня дикої природи є «Ліси та засоби до існування: підтримання людей та збереження планети». Учні з задоволенням слухали рубрику «Цікаві факти», в якій розповідались незвичайні факти про рослинний і тваринний дикий світ. Також дізналися, що в цей день в усіх країнах світу люди відвідують природні музеї, ботанічні сади, парки, зоопарки, де спостерігають за красивими рідкісними тваринами.

Другим етапом уроку була робота з Lеgо. Розділивши дітей на дві команди, вчитель запропонувала побудувати з Lеgо-цеглинок різноманітних диких тваринок. Малеча з радістю виконувала практичне завдання.

Всесвітній день дикої природи нагадує нам, про необхідність іще раз нагадати всім людям про бережливе ставлення до природи. Любов до екологічної поведінки треба прививати з дитинства. Пам’ятайте – зруйнувати можна швидко, але щоб виправити свої помилки часу треба стільки, що життя може не вистачити. Бережіть і піклуйтесь про те, що ми маємо зараз. І хай на нашій планеті дика природа виглядає бездоганно.

 

Вчитель Жирнова Н.А.

 

 

 

Категория: Новини школи | Просмотров: 16 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]