Главная » 2023 » Листопад » 24 » Марафон думок «Діти проти насилля»
Марафон думок «Діти проти насилля»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Дати проведення акції є символічними. Вони створюють ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно дітей, жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

23-24 листопада до  Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насилля щодо жінок класні керівники Костянтинівського ЗЗСО № 16 для учнів 9-х класів провели виховні години у формі марафону думок «Діти проти насилля».

Мета, яку ставили класні керівники, проводячи ці заходи,  була привернути увагу учнів на проблеми насилля щодо жінок в Україні, світі, підвищити інформованість суспільства щодо цієї проблеми.

Учні ознайомились із Законом України «Про попередження насильства в сім’ї», Стамбульською Конвенцією, символом проти всіх форм насильства над жінками- білою стрічкою. Кожен учасник заходу висловив свою думку щодо проблеми насилля.

Дуже важливо, щоб кожен з нас усвідомив, що насилля проти жінки – це не міф, а реальна проблема, від якої навіть сьогодні, у XXI сторіччі, потерпають українські жінки. Тому завдання суспільства по відношенню до жінок, які стали жертвами насилля, - вселити в них надію, що вихід є!

Категория: Новини школи | Просмотров: 28 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0