Главная » 2021 » Вересень » 16 » Марафон спортивних ігор « У країні Олімпії»
Марафон спортивних ігор « У країні Олімпії»

Ти лікар і цілитель, Спорт!
Де ти, там недуги безсилі,
Межа можливого – рекорд,
А що під ним – нам все по силі.

Олімпійський рух-рух суспільний, міжнародний. Він за розвиток спорту, він за те, щоб людина досягла фізичної та духовної досконалості.

В Костянтинівському ЗЗСО № 16 традиційно пройшов Олімпійський тиждень, у рамках якого в учнів початкових класів відбувся Марафон спортивних ігор « У країні Олімпії» .Метою якого є розвиток та популяризація олімпійських видів спорту серед учнів початкових класів, пропаганда здорового способу життя, розвиток командного духу, виховання в дітях цілеспрямованості, наполегливості, дружелюбності, почуття колективізму.

Марафон проходив цікаво та яскраво під олімпійським девізом :

« Швидше, вище, сильніше». На початку Олімпійського тижня було оголошено план заходів щодо марафону спортивних ігор. Діти в кожному класі завзято змагалися, охоче брали участь в руханках та рухливих іграх, підтримували один одного, щиро раділи перемогам, вболівали за товаришів. Учні показали свої найкращі спортивні здібності. Цей захід сприяв  бажанню займатися спортом, зміцнювати своє здоров’я та покращувати своє життя.

Наприкінці тижня відбулося урочисте нагородження кращих олімпійців початкових класів нашого закладу.

Пішла Олімпіада, але не пішов спорт з життя учнів.

Хе Ден Сук Степанченко

Категория: Новини школи | Просмотров: 106 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0