Главная » 2019 » Вересень » 25 » Математичний марафон
Математичний марафон

23 вересня 2019 року в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 16 стартував тиждень математики.

Розпочав предметний тиждень математичний марафон серед учнів 5-11 класів.

Мета заходу: розвивати у дітей навички колективної роботи; вивчати різні сторінки математики, сприймати її на різних рівнях, розвивати логічне мислення, виховувати любов до математики, виховувати позитивну оцінку таких понять, як колективізм, доброзичливість, дружелюбність; сприяти формуванню позитивного морального клімату в колективіі, виховувати культуру поведінки, толерантність , високі моральні якості людини.

Під час математичної вікторини учням необхідно було дати відповіді на 42 логічні задачі,які мали прикладний характер. Діти, працюючи в парах , мали можливість спілкуватися, обговорювати важливі моменти, висловлювати свої думки. Усі завдання, запропоновані у вікторині, зацікавили учнів, допомогли поринути у світ цікавої, розважальної та пізнавальної математики.

Наприкінці заходу здобувачі освіти прийшли до висновку: «Математика – не лише цифри і знаки, це цікавий та захоплюючий світ логіки та роздумів. Вона вчить нас життю, приводить розум до ладу.»

Учитель математики Мирошниченко О.М.

Категория: Новини школи | Просмотров: 233 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0