Главная » 2021 » Квітень » 22 » Ми- маленькі українці
Ми- маленькі українці

Символіка – своєрідна візитна картка країни. Історично склалося так, що кожна країна має свої Державні символи. Україна як суверенна й незалежна держава має власні національні державні символи .

Сьогодні учні 1-Б класу Костянтинівського закладу загальної середньої освіти l-lll ступенів №16 здійснили цікаву мандрівку « Ми – маленькі українці», в якій продовжили знайомство з державними символами нашої країни. Мета цієї подорожі: поширити знання учнів про державні символи України та історію їх виникнення; виховувати повагу до символів своєї Батьківщини;розвивати патріотичні почуття учнів;формувати навички поведінки під час урочистих свят.

Мандрівка для маленьких здобувачів освіти розпочалася зі складання асоціативного куща до слова Україна,таким чином вони продовжували речення «Для мене Україна-це…». Збирали зерна народної мудрості –складали прислів’я. Учні мали можливість прослухати легенду про жінку і трьох її синів (прапор, герб,тризуб),яка дійшла до нас з глибини віків,подивитись пізнавальне тематичне відео.Всі разом обговорювали правила поведінки при виконанні музично-поетичної емблеми держави-Гімну України,прослухали його запис. З’ясовували,яку роль відігравав тризуб у різні часи,чому саме синьо-жовті кольори є основою прапора? Читали акровірш М.Чернявського « Україна»,робота над яким мала пізнавальне значення на шляху до розгадки. Також учні відповідали на питання вікторини «Державні символи моєї країни». А підсумком мандрівки став челендж малюнків,в якому учні прийняли активну участь.

Щоб бути справжніми синами і доньками України ,треба любити свою Батьківщину,знати і шанувати її традиції,закони і символи.

Т.М.Дорохова

Просмотров: 150 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0