Главная » 2023 » Грудень » 1 » Ми несемо відповідальність за тих, кого приручили
Ми несемо відповідальність за тих, кого приручили

Усі прийшли в цей світ, щоб жити:

Великі звірі і малі.

Людина в світ прийшла - любити,

Добро творити на Землі!

30 листопада – справжнє свято для тих, хто обожнює котиків, песиків, папужок та інших тваринок. Ця подія має міжнародний характер та називається Всесвітнім днем домашніх тварин.

Цікавий урок-презентація пройшов у 2-А класі Костянтинівського закладу загальної середньої освіти №16.

Мета. Розширювати знання учнів про тварин, які живуть поряд із людиною; розвивати уміння спостерігати за їх поведінкою; сприяти засвоєнню дітьми знань про особливості догляду за домашніми улюбленцями; виховувати гуманне та відповідальне ставлення до них.

Кожна дитина класу має домашніх улюбленців, несе за них відповідальність і просто любить. А тваринки на любов і турботу свого господаря відповідають взаємністю.

Гаслом уроку стали слова всесвітньо-відомого твору А. Сент-Екзюпері «Маленький принц» - «Ми несемо відповідальність за тих, кого приручили». Учні познайомилися з історією свята та метою його заснування, дізналися з чого почалася дружба людини і тварини. «Цікаві факти про тварин» викликали у малечі неабиякий інтерес. В ході гри «Правильно – неправильно» другокласники повторили правила догляду за домашніми тваринками. Найяскравішим моментом уроку стали розповіді дітей про кумедні випадки з життя своїх улюбленців.

Я пишаюся тим, що мої маленькі вихованці мають такі великі люблячі серця! Нехай серце кожної людини на планеті буде добрим і щирим, переповненим любов'ю та ласкою!

Класна керівниця О.А. Шевченко

Категория: Новини школи | Просмотров: 27 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0