Главная » 2021 » Вересень » 16 » Ми обираємо - спорт!
Ми обираємо - спорт!

Найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. З метою популяризації спорту й утвердження здорового способу життя у Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 16 для учнів 9-10 класів було проведене спортивні естафети та змагання з футболу серед хлопців.   Програма змагань була цікава й різноманітна: перегони на спритність, швидкість, розвиток координації рухів, уваги.
Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Юні спортсмени продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість.
В результаті  захоплюючої  та   напруженої   боротьби   І місце в естафеті зайняли команда 10-а класу. В боротьбі за першість  з футболу, після серії пенальті перемогу виборола команда 9-а класу. Вітаємо наших спортсменів, та бажаємо їм перемоги у майбутньому!

Категория: Новини школи | Просмотров: 108 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0