Главная » 2021 » Травень » 7 » Ми обираємо здоров’я
Ми обираємо здоров’я

Головне — здоровим бути —
Це потрібно всім збагнути!
Бо як є здоров’я й сила,
То весь світ людині милий.

Для реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" в Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 16,  19 квітня в 2-А класі пройшов дистанційний Квест « Ми обираємо здоров’я». Який мав за мету: формувати у дітей компетентність навчання впродовж життя: поняття про  життя як  найбільшу цінність,  про здоров’я – як  найважливішу умову щасливого життя; розвивати почуття особистої  гідності; вчити поважати інших людей;культурну компетентність: створити   дружню атмосферу;   виховувати в учнів терпиме ставлення  до інших, їхніх звичок, поглядів, толерантне ставлення до інших людей, готовність їм  допомагати.

Під час Квесту діти поділилися своїми думками щодо поняття «Здоровий спосіб життя», з яких складників та яке значення воно має, складали прислів’я про здоров’я, розгадували загадки, ребуси та грали в гру «Я здоров’я збережу!» та підсумком було прийняте рішення провести акцію

« Моє здоров’я залежить від мене» під час якої діти будуть протягом тижня  демонструвати як треба зміцнювати свій організм.

Піклуватися про своє здоров’я має кожна людина. Головне – захотіти бути здоровим.

Вчитель початкових класів   Губанова С.В.

Категория: Новини школи | Просмотров: 178 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0