Главная » 2019 » Грудень » 8 » Ми працюємо!
Ми працюємо!

Сьогодні, 06 грудня на уроці трудового навчання учні ЗЗСО I-III ст. № 16 з учителем Чалою О.В. презентували власні в’язані вироби з теми: «Об’єкт проектної діяльності : шарф». Цього холодного сезону першочергово радимо звернути увагу саме на шарфи. Теплі, об’ємні, затишні… Вони не лише подарують комфорт, а й стануть ідеальним доповненням зимового аутфіту. Які шарфи варто приміряти цієї зими, та як інтегрувати їх у свій гардероб – розповіли модниці на уроці.

6-А та 6-Б клас підвели підсумки з теми : Об’єкт проектної діяльності –серветка. Задоволені власною творчою працею залишились юні майстрині - початківці. Адже так приємно, навчившись вишивати, втілювати свої мрії у життя. Такі роботи , виготовлені власноруч, можна подарувати рідним чи друзям. Успіхів та творчої наснаги, вам, маленькі рукодільниці!

Категория: Новини школи | Просмотров: 217 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0