Главная » 2021 » Березень » 15 » Ми за Європейське майбутнє
Ми за Європейське майбутнє

На виконання реалізації програми ” Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції”  15 березня 2021 року у Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 16   проведений круглий стіл «Ми за Європейське майбутнє» з учнями 8-А класу. Мета: сприяти усвідомленню учнями місця України серед інших країн, особливо Європи, допомогти зрозуміти важливість Європейського об’єднання, приналежність України до європейської сім’ї, акцентувати увагу на необхідності розширення знань про Україну як можливого члена Євросоюзу, виховувати почуття патріотизму та свідоме ставлення до майбутнього своєї держави. Під час заходу учні переглянули аудіо- та відео- контент з історії та сьогодення Європейського Союзу, взяли участь в інтерактивній вікторині «Що ми знаємо про ЄС?». Під час обговорення даної тематики учні мали можливість зрозуміти важливість Європейського об’єднання, приналежність України до європейської сім’ї. Учні мислили  креативно, в дусі європейських цінностей.

Дуже важливо, щоб у сучасному світі відбувався міжкультурний діалог, рівноправним учасником якого є Україна. Адже Україна, маючи великий природний, економічний, культурний, інтелектуальний потенціал, спроможна посісти належне місце серед країн Європи і світу в цілому – саме такий висновок зробили учні 8-А класу наприкінці заходу.

Класний керівник 8-А класу      О.А.Климова

Категория: Новини школи | Просмотров: 138 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0