Главная » 2023 » Травень » 24 » Мінна безпека: знання, що рятують життя
Мінна безпека: знання, що рятують життя

Мінна безпека актуальна завжди і всюди. Проблема забруднення територій вибухонебезпечними предметами, з якою Україна стикнулася в 2014 році, вийшла на новий рівень загрози з початком повномасштабної війни в 2022 році. Усім потрібно знати правила мінної безпеки. Вкрай важливо донести до дітей інформацію з цього питання. Тож, 23 травня 2023 року у Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №16  для учнів 10 класу  проведено інтерактивне заняття з мінної безпеки.  Метою цього заняття було ознайомлення з правилами мінної безпеки, а саме⁚ вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети, відрізняти попереджувальні знаки, знати правила поведінки та, головне, дотримуватися їх.

Під час заняття учні ще раз повторили, як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватися, які знаки попереджають про них та яких правил безпечної поведінки потрібно дотримуватися у разі виявлення міни чи боєприпасів. Діти активно включались в інтерактивні завдання, відповідали на запитання, проходили тести, розроблені ЮНІСЕФ спільно з рятувальниками ДСНС на сторінці  bezpeka.info  на тему мінної безпеки для дітей молодшого віку та підлітків.

Класний керівник 10 класу          Ольга КЛИМОВА

Категория: Новини школи | Просмотров: 85 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0