Главная » 2021 » Вересень » 22 » Мир на Землі – це щастя і радість у серцях
Мир на Землі – це щастя і радість у серцях

Мир на землі — це затишок і тиша,

Це сміх дитячий і душі політ,

Коли поет чарівні вірші пише

Про незвичайний, дивовижний світ.

Мир на землі — це дім і мама, й тато,
Й любові стільки — просто через край!
Це та земля, де щастя є багато
І в кожній хаті — хліба коровай.
Це та земля, де сміх і пісня лине,
А діти йдуть до школи знов і знов.
Й ніколи у боях ніхто не гине,
Бо там господар — щастя і любов.

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний День миру.

З цієї нагоди у Костянтинівському ЗЗСО №16  пройшли тематичні заходи.

Учні початкової школи зробили колективну роботу « Мозаїка миру». Всі діти із захопленням долучилися до творчого процесу .

Серед учнів  5-11 класів відбувся фестиваль емблем « Мир на Землі – це щастя і радість у серцях» Діти проявили фантазію та креативність у власноручному виготовленні емблем .

Ця виставка триватиме цілий тиждень та нагадуватиме  що мир -  це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і заможного майбутнього!

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Педагог-організатор Морозова Тетяна Володимирівна

Категория: Новини школи | Просмотров: 105 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0