Главная » 2020 » Квітень » 29 » Місячник з охорони праці
Місячник з охорони праці

З метою поліпшення безпечних умов праці педагогів, технічних працівників, навчання і виховання учнів, вивчення документів з охорони праці  в Костянтинівському ЗЗСО № 16 був  проведений місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності ( дистанційно)

На онлайн нараді при директорі з вчителями проведені заняття по вивченню нормативних документів з охорони праці.

Класні керівники 1-11 класів  провели онлайн-хвилинки   на яких повторили правила дорожнього руху, пожежної безпеки, користування природним газом, особливу увагу звернули на правила поведінки в громадських місцях в умовах карантину.

Відділом « Дозвілля» УР « Спілка шкільних друзів » для учнів закладу був організований онлайн конкурс « Охорона праці очима дітей »

Категория: Новини школи | Просмотров: 200 | Добавил: ириска | Рейтинг: 5.0/1