Главная » 2019 » Вересень » 2 » Мистецтво жити гідно
Мистецтво жити гідно

«Мистецтво жити гідно» під таким гаслом пройшов перший урок для учнів 9-А класу ЗОШ № 16.

Головною метою заходу було продовження виховування у дітей гідності, людяность, гуманізму у стосунках, доброзичливості, поваги до людей, великодушності. Навчати оволодівати мистецтвом спілкування та навичками взаємодопомоги, пробуджувати у дітей щирий інтерес до всього корисного, морального; бажання назавжди зберегти людську гідність

Під час філософського діалогу та рольових ігор учні замислювались хто така Людина; для чого вона живе на Землі; що значить бути справжньою Людиною? Що значить бути гідною Людиною?

У процесі роботи був складений «портрет» класу,було створено два невеличких проекти «Образ сучасника» та «Я у майбутньому».

Наприкінці заходу кожен учень мав можливість обрати для себе вислів ,який ста би для нього життєвим кредом:

Життя - це можливість. Скористайся нею.

Життя - це краса. Захопися нею. Життя - це мрія. Здійсни її.

Життя - це виклик. Прийми його. Життя - це обов'язок твій насущний. Виконай його.

Життя - це гра. Стань гравцем. Життя - це багатство. Не розтринькай його.

Життя - це надбання. Борони його. Життя - це кохання. Насолодися ним сповна.

Життя - це таємниця. Пізнай її. Життя - це долина сліз. Здолай усе!

Життя - це пісня. Доспівай її до кінця. Життя - це боротьба. Стань борцем.

Життя - це безодня невідомого. Ступи в неї без страху.

Життя - це удача. Шукай цю мить.

Життя стане чудове - не змарнуй його! Це твоє життя. Виборюй його!"

Категория: Новини школи | Просмотров: 295 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0