Главная » 2023 » Листопад » 16 » Міжнародний день толерантності
Міжнародний день толерантності

Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідань, етносу або кольору шкіри. Для учнів 7,9 класів був проведений захід "Потяг толерантності". Здобувачі освіти добирали синоніми до слова "Толерантність", визначали риси толерантної людини, ділилися прикладами з власного  життя, вчились сприймати чужу думку та відстоювати власну.Дійшли висновку, що толерантна людина, передусім, поважає право кожного на індивідуальність. Інший – не означає гірший. Ціннісною є повага до думок, почуттів та переконань, відмінних від особистісних.

Соціальний педагог Тетяна Гатеж.

Категория: Новини школи | Просмотров: 34 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0