Главная » 2020 » Грудень » 4 » Міжнародний день волонтера
Міжнародний день волонтера

Милосердним  повинен бути не тільки той, кому довелося зазнати скрути. Милосердя до ближнього, до матері, до дитини, до знайомих людей ніколи не повинно згаснути і  затьмаритися.

Напередодні Міжнародного дня волонтера в Костянтинівському ЗЗСО № 16 для учнів 6-их класів пройшов тематичний вісник в дистанційному форматі. Мета заходу:  поглибити знання учнів щодо поняття „волонтер”; створити умови для виховання небайдужого ставлення до людей, які потребують допомоги; стимулювати пізнавальний інтерес до основ моральної культури.

Класні керівники Шиманська Ю.Ю., Бурлачук Ю.С. поглибили знання учнів щодо видів робіт, в яких задіяні волонтери, познайомили з емблемами, найвідомішими жінками-волонтерами (мати Тераза та принцеса Діана), волонтерськими організаціями, пригадали, що таке ввічливість, дружба, скромність, охайність, доброта, співчуття, чуйності, справедливості, сміливость.

Отож, Міжнародний день волонтера - це можливість об'єднати свої зусилля, активувати соціальну позицію серед молоді.

Кл. керівник 6-А класу              Ю.Ю. Шиманська

Категория: Новини школи | Просмотров: 139 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0