Главная » 2021 » Червень » 15 » Мої правила безпеки
Мої правила безпеки

У травні в 3-А класі Костянтинівського ЗЗСО №16 класна керівниця Хрипко Н. К. провела онлайн-уроки з Правил безпечної поведінки за рекомендаціями Служби порятунку дітей. Метою уроків було формування у дітей  правильної поведінки під час небезпечних ситуацій, уміння відрізняти безпечні дотики від небезпечних,  знання, що в разі небезпеки потрібно звертатись до дорослих, застосування правила « Кричи. Біжи. Розкажи.». Під час уроків переглянули та обговорили мультфільми: « Мої правила безпеки»,  «Кричи. Біжи. Розкажи.». Носіков Матвій виготовив  книжечку « Мої правила безпеки» та презентував її учням.  Активна вправа , коли потрібно сказати «Ні», спонукала дітей говорити: «Ні», у будь яких ситуаціях , де вони відчувають себе у небезпеці. Учні разом з батьками обговорили правила безпечної поведінки з незнайомими та знайомими людьми ( Мультфільм « Мій сусід»). Спільно з дітьми виявили, кого можна назвати безпечними незнайомцями (поліцейський, пожежник, люди в уніформі, люди з іншими дітьми) та відмітили., що діти можуть попросити у них допомоги. На четвертому уроці вивчили правило «Бити не можна», навчились розрізняти погані та хороші таємниці, визначили тих дорослих, яким вони можуть розповісти про небезпечну ситуацію. Учні запам’ятали правило «Розкажи дорослому» та навчились аналізувати ситуації, коли необхідно просити дорослих про допомогу чи телефонувати до поліції.   Діти знають імена тих дорослих, до яких потрібно звернутись у разі небезпеки (батьки, учитель).  Учні активно працювали на уроках. Теми занять їх зацікавили. Діти зрозуміли, що не треба тримати в собі інформацію, яка стосується  безпеки. Кожен з учасників визначив тих людей, до кого вони можуть звернутись  та довірити таємниці. Приємно, що до мене, як до класної керівниці, більшість дітей звернулася б в небезпечній ситуації. В подальшому, як вчитель, буду використовувати інформацію з сайту « Служба порятунку дітей» у своїй роботі.

Класна керівниця: Хрипко Н,К.

Просмотров: 202 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0