Главная » 2020 » Лютий » 27 » «Морський бій на таблиці Менделєєва»
«Морський бій на таблиці Менделєєва»

25 лютого 2020 року в Костянтинівському ЗЗСО № 16 вчитель хімії Бурлачук Юлія Сергіївна в рамках тижня хімії та біології провела гру «Морський бій на таблиці Менделєєва». Цей морський бій — чудовий спосіб вивчити Періодичну систему хімічних елементів Д. І. Менделєєва. Гра містить чотири сторінки із таблицею Менделєєва — по дві сторінки на кожного гравця. Кожному гравцю на одній таблиці необхідно намалювати свої кораблі, а на іншій — позначати крапками свої постріли та підбиті кораблі супротивника.

Мета заходу - сприяти вивченню назв хімічних елементів, їх атомних мас та порядкових номерів у таблиці, а також повторення будови періодичної таблиці.

Гра проводилась між учнями 7 та 8 класів у два етапи, діти із задоволенням долучилися до гри. Підбиваючи підсумки, можна сказати, що хімія – це не тільки експериментальна наука, вивчати нові елементи можна у формі гри, що сприяє більшому засвоєнню нової інформації.

Вчитель хімії                    Ю. С. Бурлачук

Категория: Новини школи | Просмотров: 283 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0