Главная » 2019 » Листопад » 7 » На порозі вибору майбутньої професії
На порозі вибору майбутньої професії

2 листопада 2019 року здобувачі освіти Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 Костянтинівської міської ради Донецької області відвідали екскурсію до міста Маріуполь.

Мета : профорієнтація майбутніх абітурієнтів до вступу в Донецький юридичний інститут.

Майбутні абітурієнти разом з класним керівником Стародубцевою Іриною Володимирівною відвідали місто Маріуполь де для них була організована екскурсія до Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Діти на власні очі побачили як працює система поліції, відвідали музей поліції , одна із експозицій присвячена поліцейським які загинули підчас захисту своєї рідної землі від окупантів в 2014-2015 роках, потім дітей запросили до кінологічного центру де виховують майбутніх собак-поліцейських. Керівники центру показали структуру тренування тварин, що вони вміють , хто за ними піклується і де вони проживають. І на останок відвідали навчальний заклад Донецького юридичного інституту де ознайомились з порядком вступу до навчального закладу, чим живе інститут та студенти, як і в яких умовах живуть майбутні поліцейські, де приймають їжу і як проводять вільний час.

Учні отримали дуже багато цікавої інформації та море позитиву.

Стародубцева І.В.

Категория: Новини школи | Просмотров: 221 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0