Главная » 2020 » Грудень » 15 » НАТО як міжнародна організація безпеки і оборони
НАТО як міжнародна організація безпеки і оборони

НАТО (NATO – North Atlantic Treaty Organisation) – Організація Північноатлантичного договору – міжнародна організація, створена 4 квітня 1949 року для колективної оборони країн Західної Європи та Північної Америки згідно з принципами  51 статті Статуту ООН  .

Сьогодні членами НАТО є 29 країн: Албанія, Бельгія, Велика Британія, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Канада, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Сполучені Штати Америки, Туреччина, Угорщина, Франція, Чехія, Литва, Латвія, Естонія, Румунія, Болгарія, Словаччина, Словенія, Хорватія і Чорногорія.

В ЗЗСО № 16 для учнів  10-а класу 7 грудня було проведено диспут «НАТО як міжнародна організація безпеки і оборони»  з метою розширення та поглиблення знань про Євроатлантичну інтеграцію України та укріплення міжнародної безпеки.

Під час заходу були обговорені наступні питання:

1. Визначення безпеки.
  2. Елементи безпеки.
  3. Типи безпеки.
  4. Міжнародні організації безпеки.
  5. Поширені в Україні стереотипи щодо НАТО.
  6. Що спонукало країни Заходу до cтворення  Організації  Північноатлантичного
    договору?
  7. Фактори, що вплинули на формування НАТО.
  8. Процес створення організації.
  9. Структура та основи функціонування НАТО.
  10. Етапи розвитку і стратегічні концепції НАТО
  11. Розширення НАТО.

За результатами диспуту прийшли до висновку ,що  НАТО є трансатлантичною  військово-політичною структурою, яка забезпечує вирішення проблем, що виникають у галузі безпеки.

НАТО є організацією, яка здатна гарантувати безпеки та захист  країн від агресора.

Категория: Новини школи | Просмотров: 146 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0