Главная » 2019 » Квітень » 25 » Нові флаєри –цікаві знання
Нові флаєри –цікаві знання

В рамках тижня( 22.04.-26.04.2019) з охорони праці ,присвяченого Всесвітньому Дню з Охорони праці 28 квітня в Костянтинівському закладі загальної середньої освіти № 16 вчителями та учнями початкових класів були розроблені флаєри з безпеки життєдіяльності: « Дії у разі виникнення пожежі», «Літо. Канікули. Безпека.», «Якщо знайдено вибухонебезпечний пристрій» для розміщення та оновлення у куточку з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Учні з ними ознайомилися, проаналізували.

З метою попередження дитячого травматизму та запобігання нещасним випадкам, формування навичок здорового способу життя, виховання власної обережності учнів, збереження повноцінного фізичного розвитку дітей систематично проводяться бесіди, заходи, конкурси, змагання.

Девізом роботи було:
Не просто слухати, а чути.
Не просто дивитися, а бачити.
Не просто відповідати, а міркувати.
Дружно і плідно працювати.

Проведення таких заходів навчають дітей та дорослих відповідально ставитися до збереження власного життя та здоров’я, а також людей, які знаходяться поруч.

Вчитель початкових класів Губанова С.В.

Категория: Новини школи | Просмотров: 260 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0