Главная » 2020 » Грудень » 30 » Новорічні дива!
Новорічні дива!

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Усі люди завжди бажають ,щоб кожен Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання-  воно обов'язково здійсниться.

Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Усі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна  Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом . Чекали і дочекались!

Дотримуючись усіх карантинних норм і обмежень, учні початкових класів зустрілися з неймовірними казковими героями! Зі своїми  чарівними помічниками та солодкими подарунками  до дітей початкових класів  завітав сам Святий Миколай!

Учні 5 -6 класів провели на  своїх класних святах конкурси на самий кращий новорічний костюм, А 7-8 класи  на найчарівнішу новорічну маску!

Також діти усієї школи власноруч виготовили святкові різдвяні віночки та прикрасили ними двері в свої учбові кабінети!

Найбільш цікавими та креативними були відео вітання кожного класу школи з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Усі заходи, проведені у нашій школі, подарували море позитиву, море дитячих усмішок та гарний передноворічний настрій. Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.

Категория: Новини школи | Просмотров: 166 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0