Главная » 2021 » Грудень » 6 » « Оберіг для військового»
« Оберіг для військового»

6 грудня в Україні відзначають День Збройних сил. Насамперед, це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності, свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною та незалежною.

В рамках відзначення цього дня та акції «Привітай воїна» в цей день в Костянтинівському ЗЗСО 16 відбулася виставка поробок, подарунків, вітальних листівок воїнам АТО « Оберіг для військового»

Протягом тижня учні 1-6 класів своїми руками готували оригінальні листівочки, листи , поробки та малюнки, щоб привітати воїнів з Днем Збройних Сил України бо знають , що військові дуже цінують дитячі малюнки і листівки з щирими привітаннями.

Цей захід спрямований на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів.

Невдовзі воїни на Сході отримають зібрані школярами дитячі малюнки і листівки з щирими привітаннями !

Педагог –організатор Морозова Тетяна Володимирівна

Категория: Новини школи | Просмотров: 102 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0