Главная » 2021 » Листопад » 19 » Онлайн-тренінг « Сучасно бути толерантним»
Онлайн-тренінг « Сучасно бути толерантним»

Міжнародний день толерантності   відзначається щорічно 16 листопада. У рамках відзначення тиждня толерантності з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в Костянтиівському  ЗЗСО № 16    18-19 листопада  вчитель медіатор Носікова Алевтина провела онлайн-тренінг на платформі Nearpod  з унями 7-А і 7-Б  на тему  « Сучасно бути толерантним». Під час проведення тренінгу з дітьми були розглянуті такі теми як, « 10головних правил толерантного ставлення», « Право на свободу думки» . Діти створили онлайн дошку толерантності на тему « Розуміння цінності почуттів іншої людини». Та проявили свої творчі здібності  з асоціацією слова «Толерантність». На завершення тренінгу діти розглянули Притчю про цвях, де зробили висновок , що «Все залишає свій слід». Такі тренінги формують в учнів активну  життєву позицію, суть якої полягає не тільки в тому, щоб терпіти чужий спосіб життя, поведінку, звичаї, почуття, думки, ідеї або вірування, але охоче визнавати та приймати поведінку, переконання і погляди інших людей, які відрізняються від своїх власних.

Вчитель-медіатор    Алевтина НОСІКОВА

Категория: Новини школи | Просмотров: 121 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0