Главная » 2020 » Грудень » 10 » ОСОБИСТА ЦІННІСТЬ ТА БЕЗПЕКА
ОСОБИСТА ЦІННІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

У 2020  році Костянтинівський ЗЗСО № 16  вдруге  долучається  до проведення наймасштабнішого в Європі Усесвітнього Дня Гідності  -  мета якого навчати молодь керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях і вчинках.

Усесвітній День Гідності – це захід, що об’єднує всіх, хто поділяють і підтримують ідею Гідності.

Вчителем основ здоров’я Тесленок І.В з учнями 9-а класу було проведено заняття «ОСОБИСТА ЦІННІСТЬ ТА БЕЗПЕКА». Обговорили з учнями цінності їхнього життя, що впиває на життєві цінності в сучасному світі. Розібрали  поняття особистих кордонів, як їх визначати,  відстоювати  та поважають кордони інших людей. Інформативним був перегляд  мультфільму “Сексуальне насильство в родині”. На прикладі героїні  учні розбиралися як діяти в подібних ситуаціях, програли різні варіанти розвитку подій.  За допомогою ситуаційних завдань  учасники мали змогу застосовувати правила безпеки  та обговорювати правильний алгоритм дій та реакцій.

Наприкінці заходу учні поділилися своїми враженнями, ознайомилися з контактними даними Служби порятунку дітей.

Найголовніше, вони почули, що є люди, які завжди можуть допомогти.

Категория: Новини школи | Просмотров: 165 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0