Главная » 2019 » Травень » 12 » «Пам’ять заради майбутнього»
«Пам’ять заради майбутнього»

Ми пам’ятаємо! 8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів.
В нашій школі пройшов мітинг «Пам’ять заради майбутнього» на якому був присутній старший солдат Костянтинівського військового комісаріату Лавров Василій Володимирович. Він говорив про те, що ми повинні пам´ятати і поважати тих, хто захищав свою Батьківщину, пригадав історичні події тих страшних років, побажав всім миру та разом з дітьми поклав квіти до меморіальної дошки. Закінчився мітинг хвилиною мовчання.
Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні. Ми за мир! За мир на Україні ! За мир на планеті Земля!

Категория: Новини школи | Просмотров: 230 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0