Главная » 2019 » Лютий » 21 » « Пам’ятаємо Героїв».Бібліотечний урок
« Пам’ятаємо Героїв».Бібліотечний урок

Мета: вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

До Дня Героїв Небесної Сотні в шкільний бібліотеці Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 16 20 лютого2019 року з учнями 4Акл. відбувся бібліотечний урок , присвячений вшануванню подвигу українців, загиблих під час Революції Гідності.

Зав. шк.бібліотекою Гецман Г.І. розповіла учням про події того часу,пояснила чому загиблих людей на Майдані назвали «Небесною Сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Люди загинули за честь, за волю, за право бути народом , за країну, в якій не страшно жити, навчатися, радити і бути щасливими. Під час розмови учні з інтересом дивились фотографії тих подій, які були представлені на виставці.

Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання

Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану»,

Просмотров: 238 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0