Главная » 2020 » Грудень » 8 » «Пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі».
«Пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі».

В рамках   акції  «16 днів проти насильства»  та з метою вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі у Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №16 пройшов   онлайн-захід  «Пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі». Під  час заходу здобувачі освіти 9-А класу  дізналися, що ненависть до жінок, які виступають за рівні можливості, стала причиною вбивства 14 студенток і поранень ще 9 жінок і 4 чоловіків в Монреальській інженерній школі в 1989 році. Убивця-антифемініст написав у передсмертній записці, як він ненавидить жінок, які почали здобувати інженерну освіту, та інших видатних жінок свого часу. Виступаючі заначили, що після цієї шокуючої події групи жінок по всій країні почали організовувати марші, акції на підтримку освітніх програм організацій, що борються за ліквідацію всіх форм насильства над жінками, були встановлені меморіали на честь загиблих. Учасники заходу  наголосили  про недопустимість  будь яких проявів насильства над жінками та дотримання  гендерної рівності.  Школярі визначили, що дуже важливо знати правові основи запобігання різним проявам насильства, знати, що кожна людина є захищеною у нашій державі.

Класний керівник      Трискиба О.Д.

Просмотров: 182 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0