Главная » 2019 » Листопад » 13 » Педагогічна рада « Робота педагогічного колективу щодо створення оптимальних умов творчого розвитку і самореалізації учня в сучасном

12  листопада 2019 року в Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 16 пройшла педагогічна рада на тему « Робота педагогічного колективу щодо створення оптимальних умов творчого розвитку і самореалізації учня в сучасному освітньому просторі та соціумі в умовах реалізації компетентнісного підходу та принципу дитиноцентризму». Засідання було спрямовано на обмін педагогічним досвідом з питань упровадження в освітній процес різних технологій навчання.Очікувані результати засідання педагогічної ради: учитель підвищує свою кваліфікацію, оволодіває сучасними педтехнологіями; отримує більше задоволення від своєї праці; здійснює внесок у розвиток творчої особистості учнів; організовує позаурочну зайнятість учнів; підвищує якість освіти. На засіданні педагогічної ради вчителі провели майстер класи: Дорохова Т.В. - ранкова зустріч «Осінь», Генатуліна С.А.- технологія «Створення ситуації успіху», вправа «Незакінчені речення», Данилик В.М.- шляхи удосконалення підготовки учнів до ДПА та ЗНО, Бувайло Д.К.- інформаційно-комунікаційні технології навчання, Курочка С.О.- технологія виготовлення лепбуків, Климова О.А. - використання мотиваційних браслетів. Педагоги закладу освіти пригадали вислів В.О.Сухомлинського: «Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності – це перша заповідь виховання. У нас не повинно бути нещасливих учнів, душу яких гнітить думка, що вони ні на що не здібні. Успіх у навчанні –єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для переборення труднощів, бажання вчитися».

Вчитель інформатики Трискиба О.Д.

Категория: Новини школи | Просмотров: 248 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0