Главная » 2019 » Вересень » 12 » «Перемагаєш ти, о Спорт!»
«Перемагаєш ти, о Спорт!»
Та ким поставлений рекорд,
Кому б не сяяли медалі,
Хто б не стояв на п’єдесталі, –
Перемагаєш ти, о Спорт!
П’єр де Кубертен

Другий тиждень навчального року в ЗОШ № 16 був присвячений Дню фізичної культури та спорту. Цю подію завжди з нетерпінням чекають всі школярі нашої школи. 12. 09. 19 рій учнів 3-А класу «Дружба» та рій 3-Б класу «Зернина» зібралися на спортивні змагання «Веселі старти».
Мета заходу: Зміцнення здоров'я, виховання правильного відношення до здорового способу життя, виховання морально-вольових якостей
Свою вправність та швидкість школярі демонстрували у різноманітних естафетах. Дітвора відчайдушно змагалися за перемогу в кожному із запропонованих конкурсів. Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку.
Надовго залишаться в пам’яті малечі ці змагання, адже вони отримали багато позитивних емоцій, незабутніх вражень, життєвий досвід.
«Веселі старти» закінчилися врученням грамот переможцям.
Класний керівник 3-А класу
Генатуліна С. А.