Главная » 2023 » Грудень » 6 » «Подорож країною улюблених книг»
«Подорож країною улюблених книг»

Кожного року Тиждень дитячого читання стартує в усіх регіонах України. Сьогодні для учнів 7-А та 7-Б класів був проведений захід «Подорож країною улюблених книг».

Захід розпочався з вітального слова вчителя зарубіжної літератури. Вона розповіла учням про значення книг у житті людини, про те, що книга – це друг, порадник, вчитель. Діти із захопленням розповідали про улюблені книжки, цікаві сюжети, героїв, розв’язували ребуси, з’ясовували, чи важливе читання. Книга – це найкращий спосіб пізнати навколишній світ. Саме до такого висновку дійшли юні читачі. Улюблені твори різнилися жанрами та письменниками.

Спілкування було спрямоване на популяризацію серед підростаючого покоління культури читання та книги, знайомство з кращими зразками вітчизняної та світової літератури, формування у них національної свідомості та позитивних соціальних орієнтирів, як повноцінних і активних громадян.

Вчитель зарубіжної літератури Тетяна Гатеж

#тижденьчитання2023 #бутисвоїми