Главная » 2021 » Травень » 7 » Поговоримо про красу і велич державних символів України
Поговоримо про красу і велич державних символів України

5 травня у  Костянтинівському ЗЗСО № 16 з учнями 5-А класу у кількості 32 учнів було проведено онлайн - годину спілкування «Краса і велич державних символів України».

Виховний захід розпочався із виконання учнями Гімну України. Класна керівниця розповіла учням про Конституцію України, статтю 20, яка встановлює державні символи України . Діти поглибили свої знання про Гімн нашої Батьківщини, його авторів. Також здобувачі освіти дізнались більше про Герб України, його види, державний Прапор України.  Після здобувачі освіти позмагались у іграх на знання  державних та народних  символів України, розгадували кросворд у програмі  learningapps.

Здобувачі освіти протягом години спілкування дійшли висновку, що національні та державні символи – це уособлення  високого духу народу, його історичних прагнень, унікальності, генетичний код нації. Ми повинні їх гідно  представляти та прославляти .

Класна керівниця 5-А класу Шарніло В.А.

Категория: Новини школи | Просмотров: 122 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0