Главная » 2023 » Грудень » 22 » Практичні заняття "Ти як?"
Практичні заняття "Ти як?"

В рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», в Костянтинівському ЗЗСО  І - ІІІ ступенів №16  практичним психологом у грудні місяці були проведені практичні заняття «Ти як? Піклуємось про ментальне здоров’я». 2А, 5Б класи.

Учні виконали різні цікаві вправи, техніки, які допомагають заспокоїтися, розслабитися, краще себе відчути. І наприкінці заняття діти виконали в нетрадиційній техниці малюнок «Зимове дерево».

З учнями 6Б класу було проведено тематичне заняття «Толерантність людини – найважливіша умова миру і злагоди в сім’ї, колективі, суспільстві».

У дітей формувалось чітке уявлення про толерантність, виховувалось почуття поваги один до одного, розвивалась комунікативна культура спілкування і взаєморозуміння.

Практичний психолог        С. І. Халіна

Категория: Новини школи | Просмотров: 35 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0