Главная » 2023 » Жовтень » 11 » Правопорушення неповнолітніх
Правопорушення неповнолітніх

У Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №16 для здобувачів освіти 8-А класу  пройшов онлайн захід “Правопорушення неповнолітніх”

Мета заходу: формування системи знань з питань основ держави та права, розвиток інтересу до цієї галузі знань і зв’язок права з навколишньою дійсністю;формування поваги до держави, до її законодавчих та виконавчих органів; прищеплення навичок правосвідомої поведінки;виховання нетерпимості до різноманітних правопорушень;формування потреб та умінь активно захищати в установленому законом порядку свої права та законні інтереси інших осіб; виховування почуття правової самосвідомості, поваги до української держави, конституційних прав і обов’язків кожного громадянина.

Здобувачі освіти 8-а класу, переглядаючи матеріал презентацій та відеоматеріали, визначили типи злочинців, види злочинів та причини скоєння правопорушень неповнолітніми.  Учні розглянули  особливості цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх,  види покарань неповнолітніх та переглянули відповідні статті кримінального кодексу України. Діти зазначили,  що  кожен повинен дбати про своє майбутнє та думати про наслідки своїх вчинків

Класна керівниця 8-А класу          Олена ТРИСКИБА

Категория: Новини школи | Просмотров: 37 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0