Главная » 2019 » Березень » 3 » Проект «Збережемо первоцвіт»
Проект «Збережемо первоцвіт»

Традиційно, в перших числах березня в нашій школі проходять просвітницькі заходи щодо збереження первоцвітів. Цього року класні колективи 5-9 класів приймали участь у проекті « Збережемо первоцвіт»

Мета: дати знання про первоцвіти як особливу частину рослинності, збагачувати знання учнів про рослинний світ рідного краю, а також активний словниковий запас учнів; пробудити інтерес до вивчання навколишнього світу; розширити знання про значення цих рослин у природі та житті людини, сприяти формування екологічної культури; розвивати пізнавальний інтерес; спонукати до творчої та пошукової діяльності; виховувати почуття любові до природи та відповідального ставлення до неї.

Кожний класи виступав як окрема дослідницька група за напряиками

І група – біологи

* визначення та особливості первоцвітів, умови їх існування;

ІІ група – дослідники

* пошук інформації про цілющі властивості первоцвітів;

ІІІ група – етнографи

* дослідження символіки квітів;

* пошук легенд, пов’язаних з первоцвітами;

ІVгрупа – екологи

* визначення причин зникнення первоцвітів та пошук шляхів вирішення цих проблем..

V група – мистецтвознавці

* оформлення виставки малюнків та поробок «Я перша квіточка весни»

Результати свої роботи класи презентували у вигляді інформаційних бюлетенів.

Для учнів початкових класів були організовані цікаві інформаційні хвилинки, на яких вони дізналися про рослини, що належать до первоцвітів, про цілющі властивості цих рослин та про фактори, що негативно впливають на існування первоцвітів.

НАГАДУЄМО!За порушення умов зростання рослин, занесених до Червоної книги України, незаконне вилучення з природного середовища, а також порушення умов утримання рослин у ботанічних садах, дендрологічних парках, інших спеціально створених умовах, що призвело до їх загибелі, тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб – від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого (стаття 90 з Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Категория: Новини школи | Просмотров: 440 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0