Главная » 2019 » Квітень » 25 » Професія Шахтар
Професія Шахтар

Однією з найбільш екстремальних і небезпечних професій сьогодні вважається професія шахтаря. Тільки мужні, сміливі і сильні люди вибирають її.

Сьогодні, 25 квітня 2019 року, в Костянтинівській ЗОШ № 16 для учнів 11-А класу пройшов тематичний вісник «Вшанування пам"яті загиблих шахтарів».

Мета заходу: вшанувати пам'ять загиблих шахтарів; формувати почуття гордості за людей, які кожну хвилину ризикують життям, добуваючи вугілля; виховувати повагу до людей, які обирають екстремальні і небезпечні професії, віру в щасливе майбутнє рідної України.

Класний керівник Шиманська Ю.Ю. ознайомила присутніх з «Книгою пам"яті шахтарів Донбасу». Учні переглянули документальне відео про Донецьких шахтарів.

(https://miningwiki.ru/wiki/Книга_памяти_шахтеров_Донбасса)

Насамкінець, хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих людей, які обрали професію шахтар.

Хочеться вірити, що «уроки життя» не пропадуть даремно, а любов, повагу до людей найнебезпечніших професій, Батьківщини ми пронесемо в своєму серці й передамо наступним поколінням.

Категория: Новини школи | Просмотров: 221 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0