Главная » 2021 » Жовтень » 10 » Рухаймось до здорового життя!
Рухаймось до здорового життя!

7 жовтня 2021р. у 6-А класі Костянтинівського ЗЗСО №16  був проведений тренінг «Бути здоровим та рухливим – модно».

Мета: ознайомити здобувачів освіти із поняттям рухової  активності, вчити працювати в команді; розвивати соціальну,  здоров'язберігаючу компетентності; виховувати прагнення вести рухливий здоровий спосіб життя.

Здобувачі освіти  виконували залюбки вправи – привітання,  на командоутворення, переглянули презентацію ,  прослухали розповідь  вчителя про  рухову активність  та її вплив на організм людини, попрацювали самостійно з різними джерелами інформації та зробили висновки щодо користі для людини від рухової активності.  Діти також взяли участь у руханці, мали змогу трішки потанцювати, весело та з користю  провели час. Наприкінці заходу всі однозначно прийшли до висновку , що рух-це здоров’я.

Класна керівниця 6-А класу Вікторія ШАРНІЛО

Категория: Новини школи | Просмотров: 125 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0