Главная » 2021 » Лютий » 18 » Шануймо мову над усі віки!
Шануймо мову над усі віки!

Мова-це глибина тисячоліть.

М.Шумило

17 лютого у 5-А класі напередодні Дня рідної мови , який відзначають в Україні 21 лютого, було проведено усний журнал «Шануймо мову на усі віки!»

Мета заходу: збагатити знання здобувачів освіти  про виникнення мови, дати інформацію про діяльність просвітителів Кирила та Мефодія; розвивати почуття відповідальності  за збереження рідної мови, удосконалювати  навички культурного володіння мовою; виховувати повагу та любов до рідної    мови.

Протягом  класної години діти дізнались про Кирила та Мефодія - творців праслов’янської мови, переглянули пізнавальний  відеоролик «15 цікавих  фактів про українську мову», пограли у гру «З’єднай пару», обговорили українські прислів’я та приказки, фразеологізми, читали вірші , гуморески українських поетів про мову. Завершився захід  теплими побажаннями від дітей рідній мові.

Класна керівниця 5- А класу    Шарніло В.А.

Категория: Новини школи | Просмотров: 130 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0