Главная » 2021 » Листопад » 10 » Шануймо рідну мову!
Шануймо рідну мову!

9 листопада в 6-х класах Костянтинівського ЗЗСО №16  було проведено онлайн -  вікторину до Дня української писемності та мови "Шануймо рідну мову!"

Мета: ознайомити здобувачів освіти з історією виникнення свята День української писемності та мови, зацікавити вивченням рідної мови, її фольклору, збагатити словниковий запас та розвивати комунікативну компетентність .

Діти у кількості 35 учнів відвідали віртуальний позакласний захід   ,  під час якого ознайомились із історією виникнення свята ,  поглибили власні знання про Нестора Літописця. Здобувачі освіти змагались у добиранні  антонімів до запропонованих слів, відгадували загадки українською, вправлялись у кмітливості та почутті гумору, грали у гру «Народ скаже,як зав’яже», поєднували частини прислів’їв у програмі «Learningapps».

До того часу,поки живе мова, живе народ. Тож любімо українську,плекаймо українську і просто говорімо українською!

Учителька української мови та літератури Вікторія ШАРНІЛО

Категория: Новини школи | Просмотров: 101 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0