Главная » 2020 » Березень » 11 » Шануймо Тараса Шевченка!
Шануймо Тараса Шевченка!

Команда «Всеосвіти» підготувала ексклюзивний плакат співпраці «Тарас Шевченко», тому 11 березня учні 1-4 класів Костянтинівського ЗЗСО № 16 вирішили приєднатися до його створення .

Мета: розвивати творчі здібності; виховувати почуття любові та поваги до рідної мови, художнього слова; вшанувати пам’ять народного поета України Т.Г.Шевченка.

Беручи участь у розмальовці плакату, учні отримали задоволення, поводилися вільно та були активними. Малювання добре впливає на розвиток дрібної моторики, уваги й пам’яті. Воно навчає дітей не тільки думати, але й аналізувати, порівнювати, співставляти, уявляти й складати.

Колективна робота над творчим завданням активізувала співпрацю в класі, а результат став чудовим елементом святкового інтер'єру навчального закладу.

Шиманська Ю.Ю.

Категория: Новини школи | Просмотров: 190 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0