Главная » 2019 » Березень » 27 » Шкільна " Ватра "
Шкільна " Ватра "

22 березня у Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 у рамках шкільної гри « Джура »пройшов захід « Варта » на якому учнів 5-7 класів презентували свої рої.

Мета: формувати у молодого покоління громадянські почуття, свідому, соціально активну позицію, патріотизм та розуміння значення кожного окремого вчинку для долі людини й держави; зберігати пам'ять про борців за свободу народу; виховувати повагу до героїчних сторінок минулого, шанобливе ставлення до борців за свободу українського народу , віру в щасливе майбутнє рідної України.

Кожен клас творчо підійшов до свого виступу. Рої показували театралізовані мініатюри, управи козацького бойового мистецтва, власні досягнення з життя, також співали та танцювали. У самодіяльну композицію були включені різні жанри, а саме: українська народна пісня, танок, жарти, гуморески, музичне оформлення та елементи бойової майстерності. Попереду рої чекають на спортивні змагання та визначення кращого з кращих.

Категория: Новини школи | Просмотров: 349 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0