Главная » 2019 » Листопад » 7 » «Школа крокує до енергозбереження»
«Школа крокує до енергозбереження»

На виконання річного плану школі щодо вирішення актуальних проблем регіону в рамках тижня енергоефективності та енергозбереження у 2019-2020 навчальному році у Костянтинівській загальноосвітній школі №16 пройшла інформаційна кампанія серед учнів 1-4 класів «Ти і енергія», в ході якої проведена низка заходів, орієнтованих на пропаганду енергозбереження, раціонального використання паливно – енергетичних ресурсів. Серед них година спілкування у 1-А класі «Як економити електроенергію», коло з лего у 2-А класі «Мій вклад у збереження енергії», Конкурс малюнків серед учнів 3-А класу «Енергозбереження у побуті», година спілкування у 3-Б – 4-Б класах «Збереження електроенергії – це справа кожного громадянина».

Особливою увагою можна відзначити виховну годину 4-А класу. Класовод Н.А. Жирнова професійно об’єднала знання дітей, набуті на уроках природознавства про природні джерела енергії: сонце, воду та вітер у міні-проект «Школа крокує до енергозбереження». Під час обговорення діти висловлювали власні думки з приводу встановлення сонячних батарей або вітряків на території школи як альтернативних джерел енергії.

Класний керівник 4- А класу Жирнова Н.А.

Категория: Новини школи | Просмотров: 235 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0