Главная » 2019 » Жовтень » 11 » Сила нескорених
Сила нескорених

День захисника Вітчизни відзначають під гаслом «Сила нескорених». Саме силу нескорених продемонстрували українські воїни, які відстоюють незалежність і суверенітет України.
14 жовтня, Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів була святковим днем захисників України. 11 жовтня в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №16 з метою вшанування  пам´яті загиблих воїнів – захисників, інформування учнів, учнівської молоді та популяризації ідеї єдності країни пройшов мітинг-реквієм та покладання квітів біля меморіальної дошки пам´яті учня нашої школи, загиблого воїна Пономарьова Олександра Олександровича педагогічним колективом школи.

Вчитель початкових класів Шевченко О.А.

Категория: Новини школи | Просмотров: 219 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0