Главная » 2020 » Грудень » 23 » Символи України – скарб українського народу.
Символи України – скарб українського народу.

« Хай у серці кожної дитини живе любов до Батьківщини».

У рамках проекту « Соборно жито засіваємо» з метою популяризації державної та національної символіки 21.12.2020 року у 1-А класі Костянтинівського ЗЗСО №16 класним керівником Жирновою Н.А. проведено виховну годину « Державні та народні символи моєї Батьківщини».

Мета цього заходу: поглиблювати знання учнів про нашу державу – Україну, узагальнювати і систематизувати знання про державні та народні символи нашої Батьківщини, формувати громадянську  компетентність особистості в сучасному суспільстві, національної свідомості та патріотизму;  розвивати культуру спілкування;виховувати почуття гідності за велич та красу держави, у якій вони живуть.

Вчитель  розповіла дітям про велику значимість держаних символів України  (Прапора, Герба, Гімну). Малюками було переглянуто відеоролик про народні символи : хліб, рушник ,калину, віночок тощо. З задоволенням нушата приймали участь у створенні особистих малюнків з державною та народною символікою.

Захід сподобався первачкам. А попереду їм доведеться ще багато цікавого  дізнатися про нашу Батьківщину.

Вчитель : Жирнова Н.А.

Категория: Новини школи | Просмотров: 175 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0