Главная » 2019 » Вересень » 11 » «Скажемо фашизму STOP»,
«Скажемо фашизму STOP»,

День пам’яті жертв фашизму - це, мабуть, сама трагічна пам’ятна дата в сучасній історії. В цей день ми згадуємо тих, хто загинув з вини фашистів. Фашизм, немов страшна епідемія, пройшов усім світом, змітаючи за собою мільйони ні в чому не винних людей. Ця трагедія і зараз живе в пам’яті людей, яким вдалося пережити ті страшні роки геноциду, а так само їх нащадкам, які знають про ці жахливі події з розповідей їх попередників і засобів масової інформації. Важко передати словами весь біль і трагедію того часу. Загинула незліченна кількість людей.

За традицією Міжнародний День пам’яті жертв фашизму учні Костянтинівської загальноосвітньої школи №16 відзначили акцією скорботи «Скажемо фашизму STOP», тематичними виховними годинами «Ніколи більше…», виставкою в шкільній бібліотеці «Пам'ять жива» та переглядом відеофільмів для старшокласників «Фашистські табори смерті», метою яких було інформування учнів та учнівської молоді про ті жахливі та болючі часи та вшанувати пам'ять про мільйони людей, які гинули через війну .

Категория: Новини школи | Просмотров: 251 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0