Главная » 2021 » Лютий » 28 » Скажемо шкідливим звичкам –НІ
Скажемо шкідливим звичкам –НІ

Щодня в світі тисячі людей хворіють та помирають через паління, алкоголь, наркотики. Та, незважаючи на це, одночасно інші тисячі людей починають палити, вживати алкоголь чи наркотики. З метою розширення знань учнів про негативні наслідки вживання тютюну, алкоголю, наркотиків, формування  вміннь і навичок учнів щодо власної безпеки  в рамках тижня хімії та біології 26 лютого 2021 року  у Костянтинівському ЗЗСО № 16 відбувся захід «Скажемо шкідливим звичкам- НІ». Учні 8-11 класів разом з вчителями хімії та біології  говорили  про вплив шкідливих звичок на здоров’я людини. Учні створювали лепбуки, рекламні проспекти, закликаючи до здорового способу життя. Пам’ятайте, життя яскраве без алкоголю, тютюну та наркотиків!

Вчитель біології   О.А.Климова

Категория: Новини школи | Просмотров: 150 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0